Новини


Укрбуд увійшов до числа найдорожчих брендів України Журнал "Кореспондент" вдруге підрахував, скільки коштують найбільші українські бренди. У щорічний рейтинг потрапили 50 найдорожчих брендів країни.

Подробнее...


На Півдні країни бізнесмен Аднан Ківан поставив всеукраїнський будівельний рекорд Будівельна компанія KADORR Group встановила новий всеукраїнський рекорд: забудовнику вдалось здати в Одесі п‘ять житлових будинків від початку року.

Подробнее...


У Києві за 350 млн продали офісний центр банку ВТБ Найвищу ціну за нерухомість на аукціоні запропонувала компанія Житомирський меблевий комбінат.

Подробнее...


Будівельна галузь України різко почала зростання За два місяці обсяг виконаних будівельних робіт підприємствами склав 15 млрд грн - на 16,8% більше, ніж роком раніше.

Подробнее...


На київському заводі почнуть проводити конференції та вечірки 30 березня, наступної суботи, у Києві відбудеться конференція успішних міських проектів "Урбанина"

Подробнее...


Київміськбуд визнали лідером 2018 року Холдингову компанію "Київміськбуд" визнали лідером 2018 року. Компанію нагороджено званням "Лідер року 2018" та відповідним сертифікатом на основі Національного бізнес-рейтингу в Україні.

Подробнее...


Життя в передмісті столиці від лідера котеджного будівництва Втекти від міської метушні, шуму, трафіку хочеться кожному. Вдихнути свіжого повітря, насолодитися тишею і затишком, відчути переваги природи навколо.

Подробнее...


У Києві нові квартири подорожчали на 2% за рік У грудні ціни на житло економ-і комфорт-класу знижувалися, а бізнес і преміум-класу росли.

Подробнее...