Новини


Інтергал-Буд отримав міжнародне визнання одразу з трьома своїми проектами Провідний забудовник України виграв три нагороди в престижному міжнародному конкурсі European Property Awards 2018.

Подробнее...


Пошуковик квартир ЛУН оновив статистику цін на новобудови у Києві та області Щомісяця ЛУН візуалізує дані щодо цін на новобудови столиці та публікує їх на окремій сторінці статистики.

Подробнее...


У Києві виставили на продаж великий торговий центр Стартова ціна ТРЦ Гуллівер - 18,17 млрд гривень. Для участі в торгах пропонується внести ґарантований внесок у розмірі майже 910 млн гривень.

Подробнее...


Ердоган заборонив купувати нерухомість за валюту Всі договори будуть переведені в національну грошову одиницю - турецьку ліру. Перерахунок проведуть протягом 30 днів.

Подробнее...


Наскільки швидко будується Київ? Індекс кранів від ЛУН Зараз у столиці за даними ЛУН 714 новобудов, разом із Київською областю ця цифра становить 1326. Щотижня з’являються нові проекти житлових комплексів.

Подробнее...


В Україні різко скоротилося введення нового житла в експлуатацію У січні-червні 2018 року в Україні ввели в експлуатацію 3261,5 тис. кв. метрів загальної площі нових житлових будинків.

Подробнее...


Будівальна група Фундамент відсвяткувала День будівальника напередодні свого 75-річчя 10 серпня в Палаці Україна Будівельна група Фундамент відсвяткувала День Будівельника. У цьому році свято вийшло особливим - компанія готується до свого 75 річчя від дня свого заснування у листопаді 1943 року.

Подробнее...


Українська компанія ЛУН запустила Аерообліти новобудов Мінська в рамках свого проекту Flatfy Український пошуковик житлової нерухомості ЛУН оголосив про запуск Аерооблітів новобудов у Мінську в рамках свого проекту Flatfy в Білорусі.

Подробнее...