Новини


В Україні зростають ціни на житло Квартири на вторинному ринку подорожчали вдвічі більше, ніж на первинному, - на 13,5 і 6,5% відповідно.

Подробнее...


Укрбуд увійшов до числа найдорожчих брендів України Журнал "Кореспондент" вдруге підрахував, скільки коштують найбільші українські бренди. У щорічний рейтинг потрапили 50 найдорожчих брендів країни.

Подробнее...


На Півдні країни бізнесмен Аднан Ківан поставив всеукраїнський будівельний рекорд Будівельна компанія KADORR Group встановила новий всеукраїнський рекорд: забудовнику вдалось здати в Одесі п‘ять житлових будинків від початку року.

Подробнее...


У Києві за 350 млн продали офісний центр банку ВТБ Найвищу ціну за нерухомість на аукціоні запропонувала компанія Житомирський меблевий комбінат.

Подробнее...


Будівельна галузь України різко почала зростання За два місяці обсяг виконаних будівельних робіт підприємствами склав 15 млрд грн - на 16,8% більше, ніж роком раніше.

Подробнее...


На київському заводі почнуть проводити конференції та вечірки 30 березня, наступної суботи, у Києві відбудеться конференція успішних міських проектів "Урбанина"

Подробнее...


Flatfy - кращий інструмент підбору нерухомості Грузії для інвесторів з усього світу Знайти нове житло - завдання не з легких. Однак не для сотень тисяч користувачів Flatfy, які щодня переконуються у протилежному.

Подробнее...


Олімпік Парк – це ЖК з пентхаусами! Житловий комплекс "Олімпік Парк", що розташований за адресою пр. Бажана, 17 (в 5-ти хвилинах від метро Бориспільська), спроектований на будь-який смак та з різним плануванням.

Подробнее...