30/20 Житловий будинок

$ 59,000DETAILS_MARKET2
№ : 854DZB254
Категорія : Продаж
Тип : Особняки
Область : Тернопільська
Нас. пункт : Бучач і Бучацький район
Адрес : м. Бучач
Заг. площ. : 160 m2
Житл. площ. : 120 m2
Cтатус : Продано

Цегляний будинок площею - 160 м2, житлова площа -120 м2.

В даному будинку є 6 житлових кімнат (дві кімнати в цокольному поверсі), кухня, санвузол, велике підвальне приміщення, кладова .
До об’єкту підведений газ, вода, є автономне парове опалення ( котел), лічильники на всі комунікації, каналізація, септик, частково поставлені пластикові вікна, підключена лінія стаціонарного зв’язку, супутникове телебачення, балкон.

На території площею у 6.6 сотих розміщено гараж площею у 50 м2, господарські прибудови, баня із парілкою (окремо підключено вода), молодий сад, присадибна ділянка із будівлею для ведення домашнього господарства, велике подвір’я, окремий від будинку погріб з частковим розміщенням під землею і індивідуальною вентиляцією, вся ділянка обгороджена.
Розташований даний будинок у самому центрі із чудовим панорамним краєвидом міста Бучач, є можливість подвір’я частково використати під комерційну діяльність так як дуже вигідне місце розташування, вихід на дві вулиці, добрі сусіди.

Додатково:
Горище будинку можливо перепланувати під мансарду, а нульовий поверх з’єднати внутрішньою сходовою кліткою з першим поверхом (в плані будинку це передбачено).
Таким чином пропонуємо чудовий будинок і з краєвидом на центральну частину міста, вигідним розміщенням і перспективою на майбутнє.

АН РЕАЛІТ проводить дану комерційну угоду без комісії на купівлю.

+38 067 3531632, +38 096 6896563