АН "Реаліт"

 

Основні напрями діяльності:

 

1. Купівля та продаж нерухомості.

 Надаємо покупцям обширну базу об'єктів нерухомості, пропонуємо послугу показу об'єктів , займаємося пошуком варіантів купівлі житла з врахуванням інтересів покупців, побажань та фінансових можливостей покупців.

2. Комерційна нерухомість.

Разом з житловими об'єктами, займаємося продажем та підбором комерційної нерухомості: офісні, складські приміщення, торгівельні площі, земельні ділянки під забудову об'єктів комерційної нерухомості.

3. Оренда.

Допомагаємо підібрати для Вас чи здати в оренду Вашу нерухомість.

4. Повний юридичний супровід при оформленні документів та операцій в цілому.

 Співпраця з нами захищає покупця з юридичної сторони, оскільки в процесі підготовки об'єкта до продажу, проводиться комплексна перевірка документів, операції проводяться з урахуванням всіх юридичних законів.

5. Страхування нерухомості.

Співпрацюємо з страховою компанією - « Провідна», яка надає страхові послуги у сфері нерухомості (будинки, квартири, майно).

 

Вашій увазі на сайті www.realit.te.ua - регулярно оновлювлюється база об'єктів нерухомості м. Бучача і району: квартири на вторинному ринку, новобудови, заміські будинки, дачі, земельні ділянки під забудову, комерційна нерухомість. Також Ви можете отримати консультацію з усіх питань, що належать до категорії - нерухомость .

  

Таким чином чекаємо Вас у нас
і ми допоможемо у всіх питаннях що пов’язані з нерухомістю.